Kontakta redaktionen

 

Fredrik Svedjetun,chefredaktör och ansvarig utgivare (föräldraledig)
E-post: fredrik@dagensmedia.se
Telefon: 08-545 222 05
Mobil: 0705-761 529
Twitter: @svedjetun

Niclas Rislund
, redaktionschef, tf. chefredaktör och ansvarig utgivare
E-post: niclas@dagensmedia.se
Telefon: 08 - 545 222 08
Mobil: 0708 - 81 29 81
Twitter: @niclasrislund

Daniel Augustsson
, ad
E-post: daniel.augustsson@dagensmedia.se
Telefon: 08-545 222 02

Kristin Djerf
, reporter (föräldraledig)
E-post: kristin@dagensmedia.se
Telefon: 08-545 222 17
Mobil: 0703-251 275
Twitter: @kristindjerf

Madeleine Östlund, reporter
E-post: madeleine@dagensmedia.se
Telefon: 08-545 222 03
Mobil: 0735-814 173
Twitter: @annamadde

Amanda Törner, reporter
E-post: amanda.torner@dagensmedia.se
Telefon: 070-845 08 06

Ylva Larsson
, reporter (tjänstledig)
E-post: ylva.larsson@dagensmedia.se
Mobil: 073-317 54 04
Twitter: @ylvlar

Janne Næss
, fotograf
E-post: janne.naess@dagensmedia.se
Mobil: 070-879 51 39

Adress:
Jakobsbergsgatan 22, 111 44 Stockholm
Kontakt: E-post: red@dagensmedia.se, Telefon: 08-545 222 00
Twitter: @dagens_media
Facebook:facebook.se/DagensMedia
LinkedIn: linkedin.com/company/dagensmedia