Kontakta redaktionen

Niclas Rislund, Chefredaktör och ansvarig utgivare
E-post: niclas@dagensmedia.se
Telefon: 08 - 545 222 08
Mobil: 0708 - 81 29 81
Twitter: @niclasrislund

Daniel Augustsson
, ad
E-post: daniel.augustsson@dagensmedia.se
Telefon: 08-545 222 02
 

Amanda Törner, reporter
E-post: amanda.torner@dagensmedia.se
Telefon: 070-845 08 06
 

Hanna Frick, reporter
E-post: hanna.frick@dagensmedia.se

Telefon: 073-1432159


Janne Næss
, fotograf
E-post: janne.naess@dagensmedia.se
Mobil: 070-879 51 39
 

--------------------------------------------------

Kristin Djerf, reporter (föräldraledig)
E-post: kristin@dagensmedia.se
Telefon: 08-545 222 17
Mobil: 0703-251 275
Twitter: @kristindjerf

 

Madeleine Östlund, reporter (tjänstledig)
E-post: madeleine@dagensmedia.se
Telefon: 08-545 222 03
Mobil: 0735-814 173
Twitter: @annamadde

 

Ylva Larsson, reporter (tjänstledig)
E-post: ylva.larsson@dagensmedia.se
Mobil: 073-317 54 04
Twitter: @ylvlar

 


Adress:
Jakobsbergsgatan 22, 111 44 Stockholm
Kontakt: E-post: red@dagensmedia.se, Telefon: 08-545 222 00
Twitter: @dagens_media
Facebook:facebook.se/DagensMedia
LinkedIn: linkedin.com/company/dagensmedia